Весільні торти Київ

 Весільний торт є найважливішим елементом стола на весілля. Кожному з гостей має припасти хоча б один шматочок, тому торт має бути чималеньким, заради цього їх роблять багатоярусними.

 Торти на весілля виготовляються з різних інгредієнтів, наприклад мастики чи шоколаду, можна прикрасити орхідеями, фотографіями або стилізованими фігурками жениха та нареченої. Вибір легких для шлунка компонентів торта  - це буде досить розважливо, тому що застілля, як правило, довге - і залишити місце навіть для маленького тортика досить важко.

 Виготовлення весільних тортів достатньо працеємний процес, тому замовляти його треба заздалегідь, щоб кулінари змогли врахувати всі Ваші побажання. Тобто за неділю до весілля бажано вже замовити торта, 3-4 дні як мінімум. Але, якщо за всіма приготуваннями Ви випустили це з уваги, то можемо Вас заспокоїти – випікання стандартного весільного торта займе близько 6ти годин, тобто можливе замовлення «день у день» - звичайно ціна дещо зросте, але зовсім некритично.

Фото тортів на весілля, їх вартість, та інформацію відносно того, скільки коштує доставка Ви можете знайти у відповідних розділах нашого сайту.Ми також можемо допомогти вам у інших весільних приготуваннях – від фотографа до ви наймання та прикрашання залу. 

Свадебный каравай, свадебные торты, лепестки роз, свадебный букет невесты, свадебные фигурки жениха и невесты, свадебные бокалы, свадебный фотограф   

 

 

Свадебные торты

 

 Свадебные Букеты

 

 

Свадебный каравай

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Google+