Торти на замовлення Київ

 Торти на замовлення – це найкращий вибір для солодкого столу на будь яке свято – день народження чи ювілей, Новий рік або без загального приводу, просто потішити близьких та рідних. Звичайно, домашній торт є предметом гордості любої хазяйки, але на нього не завжди вистачить часу, та й ризик невдачі присутній. Покупні ж торти не враховують суто персональні моменти, тоді як торт на замовлення може бути прикрашений фотографією чи картинкою, вписана дата, тощо. Оформлення торта цілком залежить від Вашої фантазії та забаганок – наша кондитерська завжди йде назустріч побажанням клієнтів. До того ж, за рахунок апробованого рецепта випічки, наші торти набагато смачніші від звичайних, магазинних виробів. 

 Як замовити та купити торт – просто вибираєте припавше Вам до смаку фото торта у нашому каталозі, замовляєте онлайн, та чекаєте зв’язку – або ж самі телефонуєте і уточнюєте рецепт, ціну, вартість доставки у менеджера нашого інтернет-магазину.

 Доставка тортів - ми здійснюємо безпосереднє доставляння по Києву та Київський області, але за рахунок тісної співпраці з кондитерськими по всій країні, можемо забезпечити доставку по Україні - Київ, Львів, Тернопіль, Вінниця, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Рівне, Коломия та багато інших міст і областей країни, достатньо поцікавитися можливістю співпраці та кошторисом у менеджера.

Пропонуємо Вам переглянути деякі розділи каталогу нашого сайту, на жаль вони на російський, сподіваємося це не буде надто обтяжливо:

Торты на заказ, свадебные торты, детские торты, торты для мужчин, фото-торты.

Google+