Дитячі торти на замовлення Київ

 Дитячі торти – усі ми пам’ятаємо дитинство і той захват від солодкого чуда під назвою торт, тому ж не будемо лишати своїх дітей такого щастя, тим більше, що можливо замовити торт для дітей з урахуванням всіх уподобань Ваших малюків. Тортик на 1 рік, звичайно, не запам’ятається, але ж зостануться фотографії и колись Ви покажете Вашому сину чи дочці їх перший у житті торт!

 Торти для хлопчиків оформлені так, щоб сподобатися кожному хлопчаку, можуть мати тематичну картинки, фігурки, або ж навіть самі бути у формі казкового персонажу чи технічного пристрою, як, наприклад, торт у виді машинки, паротягу, черепашки - ніндзя, тощо.

 Торти для дівчаток – красиві та тендітні, зверху торту можуть бути медведики, зайчики, ляльки «Барби» - навіть сам торт може мати вигляд лялькової принцеси!  Ви навіть не уявляєте те захоплення, що він викличе у Вашого дівчати та її подружок!

 Як замовити дитячий торт – обираєте припавше Вам до смаку фото торта у каталогу сайта, замовляєте за допомогою форми заказу, та чекаєте зв’язку – чи зразу телефонуєте і уточнюєте рецепт, ціну, вартість доставки у працівників нашого інтернет-магазина. Купити ще легше - мі підтримуємо багато видів систем оплат.

 Доставка дитячих тортів – безпосередньо ми доставляємо по Києву та Київський області, але можемо забезпечити доставку по Україні, за допомогою перевірених контрагентів - Київ, Львів, Тернопіль, Вінниця, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернівці, Луцьк, Рівне, Коломия, та багато інших міст і областей країни, достатньо поцікавитися можливістю співпраці у менеджера.

Перегляньте будь ласка розділи нашого сайту, на превеликий жаль російською мовою, сподіваємося це не буде проблемою:

Детские торты, торты на заказ, свадебные торты, торты для мужчин, фото-торты.

Google+