Доставка квітів на замовлення, Київ.

 Інтернет-магазин квітів Флора-Сакура пропонує Вам можливість замовлення та доставки різних видів квітів, квіткових композицій, букетів та корзин з квітами по всій Україні. Не сходячи з місця, Ви можете замовити так купити квіти з нашого каталогу, продаж здійснюється за допомогою онлайн платежів, або ж з задіянням послуг кур’єра. За рахунок того, що ми, як правило, закуповуємо квіти оптом з баз та гуртовень квітів – ціна не набагато вища за ту, яку б Ви заплатили самостійно у магазині квітів, а вартість доставки цілком обґрунтована.

 Букети квітів - виготовленні букетів ми використовуємо як українські квіти, так і елітні сорти доставлені з закордону.  До складу квіткових композицій можуть входити як польові, так і декоративні, кімнатні квіти та рослини. Це можуть бути як перші квіти весни проліски чи конвалії, справді весняні тюльпани, літні ромашки, осінні гвоздики, або ж круглорічні троянди, орхідеї, лілії.  Наші букети квітів живі та гарні не тільки на момент доставки, але ще довго після нього - ми вікористовуємо тількі найсвіжіші квіточки.

 Доставка квітів – ми здійснюємо безпосереднє доставляння по Києву та Київський області, але за рахунок тісної співпраці з контрагентами, можемо запропонувати доставку по всій Україні - Львів, Київ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, та багато інших міст і областей країни, достатньо поцікавитися у менеджера.

 Ми маємо великий стаж роботи на ринку квітів України, тому знаємо як найбільш доречно вручити Ваш заказ  - в залежності від того, для кого Ви замовили - улюблені квіти для мами, коханої жінки чи чоловіка, букет для вчительки чи колезі по роботі. 

Пропонуємо Вам переглянути деякі розділи сайту, на жаль вони на російський, але, сподіваємося, це не буде проблемою:

Доставка роз, голландские розы, недорогие букеты, долгосвежие цветы , корзины цветов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Google+